united-kingdom

İnşaat ve Tesisat Malzemeleri

İnşaat ve Tesisat Malzemeleri

İnşaat ve Tesisat Malzemeleri

Kulalılar olarak inşaat ve tesisat malzemeleri kategorisinde geniş ürün yelpazemiz mevcuttur. Malzemelerimizin sağlamlığı, güvenilirliği ve ekonomik olması ürünlerimizi tüm dünyaya ulaştırmamızda da avantaj sağlamaktadır. İnşaat ve tesisat malzemeleri Kulalılar firmasının yurtdışına sıklıkla gönderdiği bir kategoridir. Avrupa ve tüm dünyaya inşaat ile tesisat malzemeleri ithal edilmektedir.

Türkiye İnşaat ve Tesisat Malzemeleri İthalatı

Türkiye’den yurtdışına gönderdiğimiz inşaat ve tesisat malzemelerinden çekvalf, tesisattan geçen sıvıların tek yönde hareket etmesini sağlar, dağılmasını engeller. Böylelikle tek yönlü emniyet vanası olarak sistemin daha verimli çalışmasını sağlar.

Rekor çeşitlerinden biri olan radyatör rekoru dönmeyen boruları birleştirmek için kullanılmaktadır. Radyatör borularına uyum sağlayacak şekilde özel üretilmektedir.

Türkiye’den ithal ettiğimiz bir başka ürün ise emniyet ventilidir. Emniyet ventili belli basınca ve farklı akışkanlara göre sıralanan sistemlerin, herhangi bir olumsuzluğa/riske karşı korunması amacıyla dizayn basıncı sınırı aştığında akışkanın kontrolünü sağlamak için devreye giren bir vanadır.

Hırsız kelepçe ise su hortumlarından ekstra su kanalı açmanızı sağlamaktadır. Otomatik purjörler de ısıtma ve havalandırma sistemlerindeki havayı otomatik biçimde tahliye etmek için kullanılmakta bu yüzden sıklıkla ithal ürünler arasında tercih edilmektedir.

Sabit ayarlı ventillerin de karşı basınç prensibiyle çalışan yaylı bir mekanizması vardır. Sabit ayarlı ventillerin kazan kapasitesine ve tesisattaki su miktarına göre farklı bağlantı çapları vardır.

Su basınç düşürücü malzemesi ise gelen şebeke suyunun basıncını ideal basınca göre ayarlayarak, dairenin içindeki su ile çalışan tüm ekipmanları su tesisatını korumaktadır. Olası su basma riskini ortadan kaldırmaktadır. Yaylı klape malzemesi ise dip klapesi ismiyle de bilinir. Bu mekanizma sayesinde ürün hızlı bir tepki verir ve sessiz, darbesiz kapanma gerçekleşir.

İnşaat ve tesisat malzemeleri çoğu alanda kolaylıkla kullanılmaktadır. Birçok yapım aşamasında tesisat malzemeleri kullanılmaktadır. Tesisatın kurulması veya bazen tesisatta yaşanan problemler için bu malzemeler tercih edilmektedir.

İnşaat alanında tesisat araçları kullanılmaktadır. Her bir inşaat ve tesisat malzemesinin farklı işlevi bulunmaktadır. Kulalılar ürünleriyle kendisini kanıtlamış kaliteli bir firmadır. Türkiye’nin ve dünyanın güvenle tercih ettiği şirketlerden biridir. Türkiye inşaat ve tesisat malzemeleri ithalatında Kulalılar firmasının profesyonel bir imajı vardır.

vitrifiye

Türkiye seramik ithalatında kendi ürettiği kaliteli ürünlerle oldukça başarı göstermektedir. Bu nedenle seramik, Türkiye’nin başta gelen sektörlerindendir. Türkiye en çok Almanya, ABD, İngiltere ve İsrail’e seramik göndermektedir. Çin, Almanya ve İtalya’dan ise sıklıkla seramik almaktadır. Kulalılar tüm dünyaya profesyonel bir hizmet sunmakta ve ürünlerini sağlam bir şekilde ulaştırmaktadır.

Son başlıklar

Discount up to 30% for first purcase

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor