united-kingdom
Hakkımızda

Kurumsal

0
Yıllk Tecrübe

Şirketimiz, 50 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyetini önde tutan hizmet anlayışı ile faaliyetlerini büyüterek sürdürüyor. Güçlü ekibiyle, bölgesinde lider bir firma olarak ticaret hayatına devam eden şirket 1990’lı yıllarda çocuklarının da aktif olarak yönetime katılımı ile atılım yapan ve faaliyet alanını genişleten bir aile şirketi olarak pazar payını ve etki alanını arttırmaya devam etmektedir. İzmir’de mağazaları bulunan şirketimiz 19.800 kalem ürün, 5.000 m2 toplam alana sahip 2 adet showroom ve İzmir’deki 25.000 m2 deposu ile sektöründe önde gelen firmaların Ege bölge bayiliklerini başarıyla sürdürmektedir. Kuzey’den güneye, 1.000’den fazla alt bayiye hizmet veren şirketimiz geniş bir pazarlama ağına sahiptir.

Hedeflerimize ulaşırken, tutkumuz, bütünlüğümüz, iş birlikteliğimiz, şeffaflığımız, iyi hizmet ve kaliteli ürün anlayışımızdan ödün vermeden ilerlemekteyiz. Değerlerimize sahip çıkarak, sürekli gelişen bir organizasyon yapısının sürdürülebilirliği hedeflerimiz arasındadır. Bu süreçte, şirketine güvenen, çalışma ortamından memnun, etkili, yetkin ve dinamik bir ekiple olmak önceliğimizdir

Sektöründe Profesyonellerin Tercihi.

Firmamız güçlü ekibiyle, bölgesinde lider bir firma olarak ticaret hayatına devam etmektedir.

Vizyon

Şirketimiz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkararak faaliyet gösterdiği tüm alanlarda daima kaliteli ürünleri en iyi hizmet anlayışıyla sunmayı ilke edinmiştir.

Misyon

Faliyet gösterdiğimiz tüm alanlarda saygın, güvenilir ve kaliteli bir şirket, müşterilerimizin çözüm ortağı olarak çalışmalarımıza devam etmek asli görevimizdir.

Markalarımız

Kuzey’den güneye, 1.000’den fazla alt bayiye hizmet veren şirketimiz geniş bir pazarlama ağına sahiptir.

bien-removebg-preview
bocchi-removebg-preview
duravit-removebg-preview
eca-removebg-preview
franke-removebg-preview
gpd-removebg-preview
grohe-removebg-preview
guralvit-removebg-preview
livea-removebg-preview
vitra-removebg-preview
İletişime Geçiniz !

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa, sizin için buradayız.

Tecrübeli destek ekibimiz sizlere en iyi geri dönüşü sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkez

Depo

Mağaza

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için showroomlarımıza bekleriz.