united-kingdom

Türkiye Seramik İthalatı

Türkiye Seramik İthalatı

Türkiye'den Seramik İthalatı

Türkiye seramik ithalatında sıklıkla tercih edilen bir ülkedir. Türkiye seramik hammadde rezervleri açısından oldukça zengindir. Bu nedenle Türkiye’nin yurtdışına satışı oldukça yaygın. Yurtdışındaki firmalar Türkiye’den seramik ithal ettiklerinde hem ekonomik olarak hem de çeşitlilik açısından avantaj elde ediyorlar.

Son verilere göre Türkiye, seramik üretiminde dünyada ve Avrupa’da ilk sırada yer alıyor. Türkiye her geçen yıl seramik sektöründeki çeşitliliğini artırmakta ve sektördeki ürünlerini genişletmektedir. Bu nedenle Türkiye, seramik çeşitlerinde yurtdışının en çok ürün satın aldığı yer konumunda.

Kulalılar, şirket olarak seramik üretiminde Türkiye’nin önde gelen firmalarından biridir. Zengin ürün yelpazesi ile tüm dünyaya eşsiz ve kaliteli seramikler sunmaktadır. Seramik ithalatı için Kulalılar firmasını güvenle tercih edebilirsiniz.

Seramiklerin Özellikleri

Seramikler kir ve pas tutmadıkları için yapı olarak çok sağlıklıdırlar. Nemden etkilenmezler, koku yapmazlar ve nem oluşturmazlar. Yanmaz malzeme olarak bilinir. Temizliği de çok kolay olduğu için hem iç mimaride hem de dış mimaride rahatlıkla tercih edilir.

Duvar Karoları:

Su emme oranı daha yüksek olduğu için dayanım açısından çok güçlü değildir. Genellikle iç cephe kaplamalarında kullanılırlar. Ağırlıkları oldukça hafiftir.

Kullanım Alanlarına Göre Seramik Çeşitleri

Yer Karoları:

Yer karosu seramiği, duvar karosuna göre daha yüksek sıcaklıkta üretildiği için basınca/darbelere karşı daha dayanıklı ve güçlüdür. Yük taşıma noktasında duvar karolarına göre daha iyidir. Yer seramikleri dış mekan kaplamalarında, ıslak ortamlarda ve endüstriyel ortamlarda rahatlıkla tercih edilir.

İhtiyacınız olan modelde ihtiyacınız olan ebatta seramik çeşitlerine web sitemizden ulaşabilir, detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

30×60 seramik; 30×90 seramik; 45×45 seramik veya 60×60 seramik gibi istek ve ihtiyaçlarınıza özel seramik ebatlarına firmamızdan sahip olabilirsiniz. Bizimle iletişime geçerek kolayca sipariş verebilirsiniz.

Türkiye kendi kaliteli ürünleri ile seramik ithalatında çok başarılıdır. Bu nedenle seramik, Türkiye’nin önde gelen sektörlerinden biridir. Türkiye en çok Almanya, ABD, İngiltere ve İsrail’e seramik göndermektedir. Çin, Almanya ve İtalya’dan ise sıklıkla seramik satın almaktadır. Kulalılar tüm dünyaya profesyonel bir hizmet veriyor ve ürünlerini güvenli bir şekilde teslim ediyor.

Son başlıklar

duşakabin
Seramik
admin

Türkiye’den Duşakabin İthalatı!

Duşakabin ve küvet ihtiyacınız için kaliteli ve şık çözümler sunmak için buradayız. Şirketimiz, 50 yıllık tecrübesi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan hizmet anlayışıyla Türkiye’nin

Read More »
vitrifiye
Vitrifiye
admin

Türkiye’den Vitrifiye İthalatı!

Siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti sunabilmek için 50 yılı aşkın tecrübemizle, Türkiye’den vitrifiye ithalatı konusunda bilgi ve deneyim sahibiyiz. Bu yazıda, estetik ve kaliteli

Read More »

Discount up to 30% for first purcase

Lorem ipsum dolor sit amet consectetur adipiscing elit dolor