united-kingdom
Konforlu ve Zarif

LAAG

LVT Koleksiyonu

Yaşam alanlarınızda her şeyin ‘sizin istediğiniz’ gibi olması için çalışıyoruz.

Attığınız her adımda konforun, rahatlığın, estetiğin ve şıklığın sizi takip etmesi için LAAG serisi ile yaşam alanlarınızın temelini modern bir anlayışla örüyoruz. Su ve nemden etkilenmeyen, anti bakteriyel, hijyenik, kolay temizlenebilen ve doğa dostu ürünlerimiz ile size ve sevdiklerinize hak ettiğiniz değeri veriyoruz.

Kullanım Alanları

LAAG serisi, zengin ürün seçenekleri ve kolay uygulanabilir yapısıyla bir çok alanda kullanım kolaylığı sağlar.

Şık Tasarım

Farklı ihtiyaçlara uygun ürün gamını kolay kullanım özelliği ile birleştirerek yaşamın her alanında estetik ve şık tasarımları sizin tarzınız ile birleştiriyoruz.

Suya Dayanıklı

Su ve nemden etkilenmeyen yapısı ile ıslak zeminli alanlarda istediğiniz her yerde sizin için estetik ve kaliteli çözümler üretiyoruz.

Aşınmaz Yüzey

Yüzey aşınmazlığı ve darbelere karşı dayanıklılığı ile yaşam alanlarınızda istediğini gibi hareket etmeniz için zemini sağlama alıyoruz.

Hijyenik Yapı

Kolay temizlenebilen, anti bakteriyel hijyenik yapısı sayesinde LAAG serisi ile siz ve sevdikleriniz için yaşamınızın her anında özel alanlar yaratıyoruz.

Ürünlerimiz

Geniş ürün yelpazemiz ve uzmanlığımızla, evlerinizden ofislerinize, yaşam alanlarınızı daha kaliteli, daha konforlu ve daha işlevsel hale getiriyoruz.

İletişime Geçiniz !

Bize ne zaman ihtiyacınız olursa, sizin için buradayız.

Tecrübeli destek ekibimiz sizlere en iyi geri dönüşü sağlamak için çalışmalarını sürdürmektedir.

Merkez

Depo

Mağaza

Siz değerli müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için showroomlarımıza bekleriz.