Vizyon&Misyon

Kulalılar ailesi olarak ;

Vizyon ve hedeflerine ulaşırken en değerli kaynak,
şirketine gönülden bağlı ve yüksek nitelikli insan gücüdür.

Bugün Ege bölgesinin tamamında bir çok farklı alanda hizmet veren şirket 30 yıllık tecrübe ve müşteri memnuniyetini önde tutan hizmet anlayışı ile faaliyetlerini büyüterek sürdürüyor. Toplam 40 kişilik, bölgesinde lider, güçlü bir lokal firma olarak ticaret hayatına devam eden şirket 1990lı yıllarda çocuklarının da aktif olarak yönetime katılımı ile atılım yapan ve faaliyet alanını genişleten Kulalılar Ltd. Şti. tam bir aile şirketi olarak pazar payını ve etki alanını arttırmaya devam etti.

İzmir ve Didim’de mağazaları bulunan şirket 15.000 kalem ürün ve İzmir’deki 5000 m2 deposu yine Didim’deki 2000 m2 deposu ile sektöründe önde gelen firmaların Ege bölge bayiliklerini başarıyla sürdürmektedir. Kuzey’den güneye 8 ilde toplam 10 kişilik deneyimli satış ekibine sahip olan şirket 1000 e yakın alt bayiisi ile geniş bir pazarlama ağına sahiptir. Şirketimiz müşteri memnuniyetini en yüksek düzeye çıkararak faaliyet gösterdiği tüm alanlarda daima kaliteli ve kusursuz ürünler sunmayı ilke edinmiştir. Değerlerini en üst düzeyde tutarak sürekli gelişen bir organizasyon yapısına süreklilik kazandırmak hedefleri arasındadır.

Kulalılar Ltd. Şti.nin misyonu sürekli gelişimdir. Bu prensip çerçevesinde şirket sürekli kendini yenilemeyi ; hep ileriye, yeniye ve gelişime açık olmayı hedef almıştır. Bununda dinamik bir ekip ile öncelikle onların güven duyduğu bir çalışma ortamı ve sonrasında bu ekibin verdiği hizmetlerden gurur duymasını sağlamasını amaç edinmiştir

  • Şirket stratejilerini destekleyen, verimliliği yüksek, dinamik, gelişime açık, ben yerine biz diyen, mutlu, motive insan gücüne sahip ve çalışılmak istenen bir şirket olmak.
  • Yaratıcılık / Şeffaflık / Dürüstlük / İnsana ve Çevreye Saygı / Müşteri ve Çalışanların Mutluluğu / Mükemmeliyet / Rekabetçilik / Güvenilirlik değerlerini ön planda tutan ve yönetimin her adımında bu değerleri benimseyen çalışanlarıyla yola devam etmeyi amaçlamaktadır.